Nowość od Guitto - kapodaster GGC-02 Revolver

Nowość od Guitto - kapodaster GGC-02 Revolver

25 czerwca 2019, 09:00
Producent: Guitto
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Guitto tworzona jest przez tych samych ludzi, odpowiedzialnych za bardzo dobrze odebrane na rynku urządzenia Joyo. Marka ta ma za zadanie dostarczać muzykom innowacyjne akcesoria i patrząc na rozwiązania zastosowane w kapodastrze GGC-02 Revolver, wywiązuje się z tego zadania znakomicie. 

 

 

Guitto GGC-02 Revolver to kapodaster gitarowy, oferujący kilka niespotykanych gdzie indziej rozwiązań. Zamontowana w urządzeniu sprężyna pozwala na dostosowanie odpowiedniego docisku, co wspaniale wpływa na intonację oraz brzmienie, czyli rzeczy, które najbardziej "odczuwają" użycie tradycyjnego kapodastra.

 

[img:1]

 

Revolver Capo wyposażony został również w system pomagający w wyjmowaniu kołków z mostka gitary akustycznej oraz miejsce na kostkę gitarową, co czyni z tego urządzenia jeden z najbardziej dopracowanych i praktycznych kapodastrów na rynku.

 

[img:2]

 
Pozostałe akcesoria Kapodastry Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Guitto rozwiń listę sklepów

Dla kogo nowa gitara akustyczna PRS P20?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz