Hughes&Kettner prezentuje Black Spirit 200 combo oraz TS112 Pro

Hughes&Kettner prezentuje Black Spirit 200 combo oraz TS112 Pro

26 czerwca 2019, 09:00
Producent: Hughes&Kettner

Hughes&Kettner postanowił pójść za ciosem i poszerzyć linię wzmacniaczy, wykorzystującą entuzjastycznie przyjętą technologię Spirit, o nowy model - combo Black Spirit 200. Doskonałym dodatkiem do nowego modelu (ale nie tylko !) jest specjalnie skonstruowana kolumną TS112 Pro. 

 

[img:1]

 

Hughes&Kettner Black Spirit 200 to bogato wyposażone combo gitarowe, skonstruowane w oparciu o niezwykle ciepło przyjętą technologię Spirit, obecną w modelu Black Spirit 200 Head. Najnowszy model H&K to czterokanałowe, 200-watowe monstrum, wyposażone w efekty modulacyjne oraz przestrzenne.

Dodatkowo, walory użytkowe poszerza "pokładowy" DI Box Red Box DI, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał tego modelu zarówno na scenie jak i w studiu. Warto również nadmienić, że całość napędza brytyjski (nie chiński !) głośnik Celestion G12H-75 Creamback

 

 

Niezwykle ciekawie prezentuje się dedykowana kolumna, TS112 Pro, również wyposażona w wyżej wymieniony głośnik. Specjalnie dobrana konstrukcja pozwala w pełni wykorzystać pokładowy głośnik i czyni z niej jedną z ciekawszych pozycji na rynku kolumn 1x12. 

 

[img:2]

 
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej Kolumny gitarowe

Gitara

Steve Vai gwiazdą Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu!
Więcej wiadomości