P.S. Teatr realizuje oświetlenie dla Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

P.S. Teatr realizuje oświetlenie dla Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

27 czerwca 2019, 10:00

W podziemiach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, dobiegają końca prace remontowe, realizowane przez Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Teatr. Już w październiku tego roku, warszawscy studenci będą mogli korzystać z nowoczesnego zaplecza sportowo-rekreacyjnego oraz wielofunkcyjnej sali widowiskowej.

Na ponad 5.000 m2 powierzchni, projektowane sale sportowe będą dzielić się na 3 grupy: sale siłowni, sale do tańca i szermierki oraz sale uniwersalne. Poza funkcją sportową w projektowanej przestrzeni znajdzie się miejsce spotkań i odpoczynku w strefie Baru Akademickiego przy holu wejściowym oraz strefa rekreacji, pracy grupowej i indywidualnej. Znajdująca się po przeciwnej stronie sala kinowo-teatralno-widowiskowa, będzie służyć studentom za miejsce prób, semestralnych pokazów i wydarzeń kulturalnych.

Dzięki rearanżacji powierzchni BUW, warszawskie Powiśle stanie się nowym centrum aktywności nie tylko intelektualnej, ale też kulturalnej i fizycznej, skupiającym studentów ze wszystkich wydziałów uniwersyteckich.

Za realizację projektu ze strony firmy P.S.Teatr odpowiadają Robert Szlasa oraz Mateusz Kłyż.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Zrealizowane instalacje

Oświetlenie

Aura XIP od Martina - Zwycięzca na Targach PLASA w Londynie
Więcej wiadomości