Washburn przedstawia najtańszą serię gitar z litym topem

Washburn przedstawia najtańszą serię gitar z litym topem

3 lipca 2019, 11:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

Doskonała wiadomość dla miłośników gitar akustycznych! Seria 7 firmy Washburn wyposażona została w płytę wierzchnią z litego drewna. Fakt ten, w połączeniu z niezwykle atrakcyjną ceną,  czyni modele serii 7 wyjątkowo konkurencyjne na rynku. 

 

 

Prawdziwa gratka czeka gitarzystów akustycznych, szukających instrumentów z litą płytą wierzchnią a przy okazji chcących wydać jak najmniejszą ilość pieniędzy. Seria 7 (Harvest) firmy Washburn oferuje modele z litą płytą wierzchnią, zamykające się w widełkach cenowych od 1.130 do 1.380 zł. Instrumenty te wyposażone zostały w litą, świerkową płytę wierzchnią oraz mostek i podstrunnicę wykonaną z drewna Ovanghol

 

[img:2]

 

Instrumenty elektroakustyczne posiadają na pokładzie układ elektryczny Barcus-Berry MET-A07 wraz z tunerem. Po szczegółową specyfikację modeli serii 7 zapraszamy na stronę dystrybutora. 

 

[img:1]

 

Gitary Akustyczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitarowy Rekord Świata 19 czerwca (Wrocław) - zobacz
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz