Lasery, lasery i lasery - Cameo D FORCE w Bootshaus

Lasery, lasery i lasery - Cameo D FORCE w Bootshaus

8 lipca 2019, 12:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Kiedy mówi się o niemieckiej “kulturze klubowej”, to pierwszą myślą, jaka przychodzi do głowy jest Berghain. Prawdziwi koneserzy tego tematu wiedzą jednak, że najlepszy klub w Niemczech znajduje się w Kolonii.

Co więcej, według brytyjskiego magazynu specjalistycznego DJ Mag, Bootshaus zajmuje 8 miejsce na 100 w rankingu najlepszych tego typu miejsc na świecie - dwa miejsca powyżej Berghain w Berlinie. W celu wizualnego wzbogacenia widowisk elit DJ-skich, takich jak David Guetta, Skrillex, Deadmau5 czy Paul Kalkbrenner, Bootshaus ostatnio ominął wszelkie (możliwe) granice dobrego show, dzięki pokazowi laserowemu zaprojektowanemu przez LaserFrame i Creative-Sounds i wykonanemu przy użyciu sprzętu Cameo.

 

[img:3]

 

Sumarycznie użyte zostało dziesięć modeli laserów D FORCE 3000, które ułożone na głównym parkiecie zapewniały niezwykłe show dla ponad tysiąca klubowiczów.

 

Zastosowaliśmy dwupoziomową konfigurację laserów: jedną z sześcioma laserami wokół belek pod sufitem i jedną niżej na ramie, na której zamontowane są również ruchome światła. Wykorzystaliśmy tam cztery modele D FORCE 3000. Celowo zdecydowaliśmy się na konwencjonalny projekt lasera, w którym wszystkie lasery pracują od strony sceny. Dwa poziomy sprawiają, że widowisko są wyświetlane jest ze wszystkich kierunków.

Patrick Hirt - dyrektor zarządzający Creative-Sounds

 

[img:2]

 

Całość widowiska nie była zarządzana jak zazwyczaj - przy pomocy wcześniej zaprogramowanej sceny. Wszystkie lasery kontrolowane były w czasie rzeczywistym, przy pomocy systemu Pangolin, co zapewniło niespotykaną dynamikę pokazu.

 

[img:1]

 
Efekty / Lasery Lasery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Portman EVO Collection - Uwielbiany design i duża moc LED
Więcej wiadomości