Głowica Cameo OPUS podczas trasy Alberta Hammonda

Głowica Cameo OPUS podczas trasy Alberta Hammonda

3 lipca 2019, 12:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Co mają wspólnego Whitney Houston, Diana Ross, Joe Cocker i Ace of Base? Wszyscy wykorzystali to, co Albert Hammond ma do zaoferowania, i trafili na światowe hity. 75-letni Brytyjczyk może pochwalić się ponad 360 milionami płyt sprzedanych jako kompozytor i autor piosenek oraz repertuarem popowych evergreenów jako niezależnego artysty, takich jak „It Never Rains in Southern California” i „Down by the River”.

W 2019 roku Hammond i jego zespół odwiedzili również niemieckie sale koncertowe, gdzie w temacie oświetlenia swoich koncertów mogli liczyć na firmę Pinder Veranstaltungstechnik. Olaf Pinder, a także projektanci oświetlenia Stefan Rottmann i Bastian Vogel podczas trasy SongBook polegali całkowicie na reflektorach Cameo.

 

[img:1]
Cameo OPUS SP5

 

Jako główne oświetlenie użyte zostało 13 sztuk ruchomych głów Cameo OPUS SP5, które znalazły sobie miejsce zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Całość zestawu wspomagana była przez bar’y HYDRABEAM 400 RGBW.

 

Potrzebowaliśmy lamp typu spot z opcją miksowania kolorów CMY i dużym zakresem zoomu. W poprzednich latach wypożyczaliśmy popularne Quantum Profile firmy Martin, lecz nasza nowa inwestycja w modele Cameo OPUS okazała się być strzałem w dziesiątkę. Doskonale znamy i pewnie używamy lampy HYDRABEAM, które są już na rynku od dłuższego czasu. Ekipa Cameo jak zawsze stworzyła doskonały produkt za jeszcze lepszą cenę, która nie odstępuje miejsca znanym, "standardowym" rozwiązaniom oświetleniowym. Doskonałym przykładem są także głowy AURO SPOT, których również często używamy w naszych produkcjach.

Olaf Pinder - Pinder Veranstaltungstechnik

 

[img:3]

 

Na tegorocznej trasie Alberta Hammonda "SongBook" użyte zostały następujące urządzenia oświetleniowe:

 

  • 13x Cameo OPUS SP5 profile moving heads 
  • 4x Cameo HYDRABEAM 400 RGBW moving head bars

 

[img:2]
Cameo HYDRABEAM 400 RGBW

 

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

Unikalne systemy konferencyjne Stem Audio już w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz