Ernie Ball prezentuje Axis Capo

Ernie Ball prezentuje Axis Capo

9 lipca 2019, 12:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Ernie Ball prezentuje Axis Capo - nowoczesny i niezwykle prosty w obsłudze kapodaster, pozwalający na szybką zmianę tonacji.

 

 

Ernie Ball Axis Capo to kapodaster gitarowy, który dzięki unikalnej konstrukcji poradzi sobie zarówno z płaskim jak i zaokrąglonym profilem podstrunnicy. Konstrukcja ta pozwala na momentalną zmianę tonacji oraz brak brzęczenia zarówno w gitarach 6 jak i 7 strunowych oraz akustycznych lub elektrycznych. Model ten dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej, brązowej oraz złotej. 

 

[img:1]

 

[img:2]

 

Pozostałe akcesoria Kapodastry Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Dla kogo nowa gitara akustyczna PRS P20?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz