PRS prezentuje odświeżony Private Stock Modern Eagle V Limited

PRS prezentuje odświeżony Private Stock Modern Eagle V Limited

5 lipca 2019, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Private Stock Modern Eagle V Limited to kolejny, limitowany rzut niezwykłych instrumentów od firmy PRS. Najwyższa jakość wykonania, topowe materiały oraz niesłychana różnorodność brzmieniowa to cechy charakterystyczne instrumentów produkowanych przez Paula Reeda Smitha. 

 
 

 

PRS Private Stock Modern Eagle V Limited wykorzystuje układ elektroniczny hum / single / hum (five-coil) wyposażony w szereg opcji brzmieniowych. Miniaturowe przełączniki pozwalają na aktywowanie skrajnych części przetwornika, co pozwala na przekształcenie hubuckerów w single typu “TCI-tuned” . Dodatkowo, system push / pull tone control pozwala na jednoczesne aktywowanie obu humbuckerów, co w praktyce pozwala na symultaniczny dostęp do wszystkich przetworników. Trzeci mini przełącznik zmienia tryb pracy potencjometra głośności z 500k na 250k. 

 

[img:3]

 

Liczba egzemplarzy tego modelu została ograniczona do 120 sztuk, a sam Paul Reed Smith podkreśla, że głównym celem wszystkich instrumentów tego typu jest łączenie wytrawnego kunsztu lutniczego z wyrafinowaną technologią, co pozwala uzyskać niesamowite efekty tonalne. 

 

[img:1]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Nowe wykończenie przenośnego głośnika Marshalla
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz