Nowe interfejsy Focusrite Scarlett 3-ciej generacji

Nowe interfejsy Focusrite Scarlett 3-ciej generacji

11 lipca 2019, 12:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Seria interfejsów audio Scarlett firmy Focusrite jest bezsprzecznie jednym z najbardziej popularnych i najlepiej brzmiących wyborów w przystępnym zakresie cenowym. W ostatnich dniach na półkach sklepowych pojawiła się już ich trzecia edycja, zawierająca w sobie masę ulepszeń i dodatków.

W nowej serii model 2i4 zostanie zastąpiony modelem 4i4. Tym razem na jego pokładzie znajdą się dwa dodatkowe wejścia liniowe, pozwalając na nagrywanie większej ilości instrumentów jednocześnie. Z kolei model 6i6 zamienia się w 8i6, również dodając w standardzie dwa wejścia liniowe.

 

[img:1]

 

Ważnymi dodatkami są również implementacja funkcji Air, znanej z legendarnych preampów Focusrite ISA oraz wirtualna pętla sygnału (loopback) w standardzie, z czego w szczególności ucieszą się podcasterzy. Wszystkie pozostałe modele posiadają taką samą konfigurację I/O jak ich poprzednicy. W ofercie producenta nie mogło również zabraknąć zestawów gotowych do użycia - składających się z interfejsu, słuchawek i mikrofonu pojemnościowego.

 

 
więcej: focusrite.com
Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Hollywoodzkie studio marzeń z nowymi monitorami Meyer Sound
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz