Robert Luty edukuje, czyli PoluZONE 2019

Robert Luty edukuje, czyli PoluZONE 2019

12 lipca 2019, 09:00

Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE są jednymi z bardziej rozpoznawalnych warsztatów muzycznych w Polsce. Piąta już edycja rozpocznie się 28 lipca w Jaworznie i potrwa do 3 sierpnia.

Warsztaty w Jaworznie są niebywałą gratką nie tylko dla początkujących muzyków. Ci bardziej doświadczeni również znajdą coś dla siebie. Program ukierunkowany jest zarówno na indywidualny rozwój, jak również na podniesienie poziomu współpracy w zespole. Taki sposób nauki pomaga nie tylko w polepszeniu samej pracy w zespole, lecz pomaga zrozumieć rolę każdego instrumentu z osobna. Wszystko ma wpływ na zwiększenie poziomu artystycznego zespołu, jako całości.

 

[img:1]

 

Nie można zapomnieć również o perkusyjnej stronie warsztatów. Robert Luty uznawany za jednego z najlepszych perkusistów w Polsce, niezbyt często udziela się jako dydaktyk. Warsztaty są jedną z niewielu okazji w roku, gdzie można czerpać z jego wspaniałego kunsztu.

 

[img:2]

 

Należy pamiętać również o imprezach towarzyszących, takich jak cowieczorne jam sessions na rynku miasta oraz koncert finałowy uczestników PoluZONE. Dla młodych muzyków jest to okazja występu na dużej scenie, dla szerszej publiki.

 

[img:3]

 

Wykładowcy:

 
  • Kuba Badach - wokal
  • Robert Luty - perkusja
  • Piotr Żaczek - bas
  • Grzegorz Jabłoński - instr. Klawiszowe
  • Marcin Górny - studio
  • Damian Kurasz - gitara

 

Akustyczne

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz