Meinl Byzance Vintage Equilibrium Hihat - Owoc współpracy Meinl i Matta Garstki

Meinl Byzance Vintage Equilibrium Hihat - Owoc współpracy Meinl i Matta Garstki

17 lipca 2019, 10:00
Producent: Meinl Cymbals

Meinl Cymbals zaprezentowało nowy hi hat, który powstał we współpracy z perkusistą Animals As Leaders - Mattem Garstką.

 

 

14-calowy Meinl Byzance Vintage Equilibrium Hihat jest wynikiem współpracy Garstki i Meinla. Brzmienie talerza jest rezultatem połączenie trzech rodzajów wykończenia - surowego, piaskowanego oraz tłoczonego, dzięki czemu hi hat jest dość suchy. 

 

[img:2]

 

Ciekawe rozwiązanie zastosowano w dolnym talerzu. Posiada on otwory wentylacyjne, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo szybką artykulację. Grubość talerza to thin, a stop, z którego został wykonany to B20, jak cała seria Byzance. Hi hat jest już dostępny w Polsce, a jego cena jest porównywalna do innych talerzy z serii Byzance.

 

 

Talerze Hi-Hat

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Robert Luty - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz