Innowacyjne pianina The ONE Smart Piano już w Polsce

Innowacyjne pianina The ONE Smart Piano już w Polsce

17 lipca 2019, 12:00
Producent: The ONE

Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inteligentnych technologii edukacyjnych, produkty firmy The ONE są tworzone z myślą o ludziach w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, oferując dobrą zabawę, zachęcając do nauki gry na pianinie i pokazując nowe metody takiej nauki. Wynikiem tych działań jest innowacyjne pianino Smart Piano, którego zadaniem jest zrewolucjonizowanie techniki nauki gry.

Inspiracją do założenia The ONE Music Group była historia 8-letniego chłopca, Boba, który zrezygnował z nauki gry niedługo po tym, jak ją rozpoczął. Ojciec Boba, przedsiębiorca działający w branży oprogramowania komputerowego - Ben Ye długo nie mógł znaleźć rozwiązania, które zachęciłoby jego syna do nauki gry i sprawiło, by znów zainteresował się muzyką. W końcu wpadł na pomysł stworzenia nowej metody nauki gry poprzez zabawę i grę edukacyjną z wykorzystaniem iPad’a.

 

[img:3]

 

Chłopcu spodobało się to do tego stopnia, że w ciągu pierwszych 20 minut sam nauczył się grać popularny utwór „Twinkle Twinkle Little Star", korzystając z prototypu systemu „smart piano” (który w potem ewoluował stając się pierwszym na świecie i jedynym systemem nauki gry na pianinie cyfrowym z certyfikatem MFI firmy Apple). Od tego czasu, system The ONE nauczył gry na pianinie ponad 200.000 osób, wprowadzając ich w przyjazny i zabawny sposób w świat muzyki, przynosząc przy tym wiele radości i satysfakcji.

Wśród serii instrumentów The ONE znajduje się duża ilość modeli pianin oraz akcesoriów niezbędnych do rozpoczęcia przygody z muzyką. Pianina różnią się ilością klawiszy oraz budową, co sprawia, że każdy - niezależnie od budżetu powinien znaleźć w ofercie coś dla siebie.

 

 

Tuż po premierze pierwszych modeli, producent zdobył wiele nagród różnego szczebla na całym świecie za sukcesy i osiągnięcia w dziedzinie popularyzacji edukacji muzycznej i wprowadzania nowych, interaktywnych i inteligentnych sposobów nauki gry z wykorzystaniem produktów opartych na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Mowa tutaj o m.in. 2018 iF Design Award, Edison Award 2018 Gold in Music Instrument Innovation, Edison Award 2017 Silver in Talent Development, CES 2016 Innovation Award, NAMM 2016 Best Teaching Tool oraz National Parenting Product Awards Winner 2016.

Siedziba The ONE mieści się w Dolinie Krzemowej w Kalifornii i posiada wiele centrów dystrybucji na całym świecie, a polskim dystrybutorem jest firma SOUND STATION.

 

[img:2]

 
Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Sklepy muzyczne > The ONE rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości