Lightschool publikuje terminarz szkoleń na semestr jesień - zima 2019

Lightschool publikuje terminarz szkoleń na semestr jesień - zima 2019

2 sierpnia 2019, 08:00
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Mimo, że wakacje dopiero wkraczają na półmetku, to warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć co możemy robić już we wrześniu. Tych, którzy zastanawiają się nad uzupełnieniem swojej wiedzy z dziedziny oświetlenia, multimediów i bezpieczeństwa zachęcamy do odwiedzenia szkoły Lightschool.

Na ich stronie właśnie pojawił się oficjalny terminarz szkoleń na semestr jesień - zima 2019. Nastąpiły również pewne zmiany. Jeszcze w zeszłym semestrze szkolenia w Lightschool dzieliły się na te na poziomie podstawowym i rozszerzony. Oba te poziomy były również wpisane do oficjalnie podawanego terminarza.

Od tego semestru zaplanowane zostały jedynie szkolenia na poziomie podstawowym w dwóch terminach do wyboru, natomiast szkolenia dla bardziej zaawansowanych kursantów organizowane będą w momencie uzbierania minimalnej liczy szkolonych w dogodnym dla całej grupy terminie. Dla uczestników przygotowano również specjalne promocje, które jeszcze bardziej powinny zachęcić Was do uczestniczenia w kursach Lightschool.

 

[img:1]

 
Bez koncertów nie ma chleba! Pikieta branży estradowej 7 lipca
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz