Legendarny perkusista Pink Floyd Nick Mason na Summer Fog Festival

Legendarny perkusista Pink Floyd Nick Mason na Summer Fog Festival

25 lipca 2019, 10:00

Summer Fog Festival reklamowany jest jako autentyczna żywa muzyka i artyści, którzy zabierają słuchacza w Himalaje sztuki, jaką trudno uświadczyć w obecnych czasach. Zerkając na listę wykonawców oraz największą gwiazdę, trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Perkusista kultowej grupy Pink Floyd - Nick Mason, już 27 lipca wystąpi na warszawskim Torwarze.

 

[img:1]

 

Nick Mason jest jednym z ojców założycieli zespołu Pink Floyd. Ta założona w 1965 roku grupa ma na swoim koncie sprzedanych blisko 250 milionów albumów, a ich ostatni album został wydany w 2014 roku. Obecnie Masona można usłyszeć w jego autorskim projekcie. Sobotni koncert jest częścią trasy Nick Mason’s Saucerful Of Secrets, w ramach której artysta wystąpił m.in. we Włoszech, Czechach, Niemczech czy Francji.

 

 

Koncert w Warszawie będzie nie lada gratką do zobaczenia legendy Floydów w akcji. Najnowszy projekt jest pierwszą od 2005 okazją do usłyszenia Masona na żywo. W marcu oraz kwietni bieżącego roku Nick Mason’s Saucerful Of Secrets odwiedził Amerykę Północną, natomiast na przełomie kwietnia projekt zawitał na Wyspy Brytyjskie.

 

Skład

 
  • Gary Kemp - gitara i śpiew
  • Lee Harris - gitara
  • Guy Pratt - bas
  • Dom Beken - keyboard

 

[img:2]

 
Rock Akustyczne
Mystic Festival 2021: Znamy kolejne 12 nazw
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz