Japońska nagroda VGP dla monitorów Genelec

29 lipca 2019, 09:00
więcej info: Konsbud Audio Sp. z o.o.

Cztery modele monitorów studyjnych firmy Genelec zostały w ostatnim czasie nagrodzone szanowaną, japońską statuetką VGP Summer 2019. Popularny producent znalazł się wśród światowych liderów, takich jak Sony, Panasonic czy LG.

Ufundowana w 1987 roku nagroda VGP znajduje się w samym sercu japońskiego przemysłu elektronicznego. Wyborem nagród przewodniczy i dysponuje panel ekspertów złożony z kilkudziesięciu niekwestionowanych mistrzów branży. Wraz z wyborem zwycięzcy, firmy Genelec, komitet VGP podsumował:

 

W niezwykle szybko rozwijającym się rynku kolumn głośnikowych, Genelec przez cały czas pozostaje przy towarzyszącej mu od samego początku filozofii ‘Made in Finland’. To właśnie dzięki temu jest uwielbiany i używany przez profesjonalistów na całym świecie. Możemy śmiało stwierdzić, że monitory Genelec grają bardzo ważną rolę w teorii połączenia słuchaczy, studio produkcyjnych i muzyków, zapewniając doskonałe doznania dźwiękowe dla każdego.

 

[img:1]

 

W kategorii Pure Audio, Genelec zdobył nagrody prezentując model 8320 i 8330. Z kolei w sekcji Lifestyle, obejmującej produkty dedykowane do domowych systemów audio zwyciężyły monitory G One oraz G Two, wybrane jako najlepsze w swojej klasie.

 

Z przyjemnością obserwujemy, jak coraz więcej osób docenia wysoką jakość dźwięku. Coś, co od zawsze było najważniejsze dla producentów i realizatorów dźwięku, wkracza do domów codziennych słuchaczy.

Siamäk Naghian - Genelec Managing Director

 
Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Shure Aonic - na podbój rynku słuchawek bezprzewodowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz