Systemy Adamson na największym festiwalu hip-hopowym w Europie

Systemy Adamson na największym festiwalu hip-hopowym w Europie

31 lipca 2019, 10:00
Producent: Adamson

WOO HAH! to zdecydowanie największy festiwal hip-hopowy w Europie. Odbywający się co roku, od 2014 nieprzerwanie zdobywa serca i skutecznie przyciąga na miejsce tysiące fanów dobrych beatów.

Po przeniesieniu lokalizacji w 2018 roku do Safaripark Beekse Bergen w Hilvarenbeek festiwal przyjął trzydniowy format. Tak duże przedsięwzięcie muzyczne nie może obejść się bez doskonałego systemu nagłośnienia. Tym razem wybór padł na systemy Adamson serii E i S.

 

[img:2]

 

Tegoroczny line-up festiwalu ponownie zebrał całą masę gwiazd sceny hip-hopowej. Mowa tu m.in. o Rae Sremmurd, Travisie Scott czy Pusha T. Za całą technikę odpowiadała firma Stagelight, która na czas festiwalu wybrała dość pokaźny system Adamson, który musiał dostarczyć niespotykanych wrażeń dla ponad trzydziestotysięcznej publiczności.

Główne grona nagłośnieniowe zbudowane zostały przy użyciu trzydziestu sztuk trójdrożnych modułów E15 wraz z sześcioma E12. (15/3 na stronę). Z kolei na linie opóźniające przypadało łącznie 15 sztuk E15, z 28 sztukami S10 i ośmioma E12 pracującymi jako in/outfill. Za potężne pasmo niskie odpowiadało 48 subwooferów E219. Sidefill złożony został sumarycznie z 8 sztuk E12 i 12 E119. Nie mogło również zabraknąć dogłośnienia za miejscem FOH, gdzie pracowało osiem sztuk S7 i sześć subwooferów S118.

Cały system zasilany był wzmacniaczami Lab gruppen PLM20000 i PLM20k44, które oprócz pokaźnej mocy dostarczają zaawansowane procesory LAKE DSP i łączność Dante.

 

[img:1]

[img:3]

 
Subwoofery pasywne Systemy liniowe Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.

adres:
ul. Graniczna 89A 54-530 Wrocław

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości