Klasyka z nutką nowoczesności - nowy PRS SE Custom 24 Laurel Burl Limited

Klasyka z nutką nowoczesności - nowy PRS SE Custom 24 Laurel Burl Limited

1 sierpnia 2019, 08:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Seria PRS SE Custom 24 to instrumenty o legendarnej i znanej na całym świecie stylistyce PRS, która rozpoczęła i zapewniła ogromny sukces całej marce. W ostatnim czasie światło dzienne ujrzał nietypowy, limitowany model SE Custom 24 Laurel Burl.

Ta gitara to klasycznie wykonany model - posiadający standardowy, klonowy top i mahoniowy tył połączony z charakterystycznym, szerokim, klonowym gryfem z palisandrową podstrunnicą, 25-calową skalą i 24 progami. Za limitowaną ofertę odpowiada ręcznie dobrana nakładka z doskonałym wzorem Laurel Burl i wykończenie na wysoki połysk. Cała reszta to standardowe, opatentowane tremolo PRS, dwa przetworniki 85/15 “S”, a także trójpozycyjny przełącznik i potencjometr tone z opcją push-pull, służącą do rozłączania cewek. 

 

[img:1]

 

Jako, że jest to edycja limitowana na rok 2019, PRS wyprodukuje maksymalnie 1.500 sztuk instrumentów na światowy rynek. Zatem każdy, kto chce mieć tak świetnie wyglądającego PRS’a powinien się śpieszyć - z pewnością model będzie się cieszył bardzo dużą popularnością.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz