Savarez na basowo - nowy set strun B70M4

Savarez na basowo - nowy set strun B70M4

31 lipca 2019, 11:00
Producent: Savarez
Dystrybucja: Music Info

Nazwa Savarez od lat jest synonimem jakości wśród producentów strun do gitar klasycznych. Nie każdy wie, że francuski producent ma też w swoim katalogu całkiem pokaźną kolekcję modeli do gitar basowych, z których model Explosion Hexagonal (B70M4) właśnie debiutuje na krajowym rynku. 

 

 

Działająca od ponad dwustu lat francuska firma Savarez jako jedyny producent strun posiada opatentowane, własne tworzywa do ich wytwarzania. Znana jest przede wszystkim jako producent strun do gitary klasycznej, jednak od dziesięcioleci Savarez działa też na rynku strun metalowych, których wielbicielem był m.in. Django Reinhardt. Firma produkuje struny do m.in. gitar, basów, ukulele, mandolin i instrumentów smyczkowych.

 

[img:1]

 

Model Explosion-Hexagonal B70M4 skierowany jest to basistów grających na 4-strunowych instrumentach. Sercem struny jest jej sześciokątny rdzeń, wokół którego znajduje się niklowa, okrągła owijka. Grubość strun w tym komplecie wynosi odpowiednio: 45-65-85-105.

 

[img:2]

 

Akcesoria gitarowe Struny do gitary basowej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Savarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Po co komu lutnik we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz