eMOTUS8OD - Zewnętrzne głośniki instalacyjne od Eclera

eMOTUS8OD - Zewnętrzne głośniki instalacyjne od Eclera

7 sierpnia 2019, 10:00
Producent: Ecler
Dystrybucja: Phono Media

Firma Ecler rozszerzyła właśnie uznaną i cieszącą się ogromną popularnością linię produktów eMOTUS o nowy model eMOTUS8OD. Są to głośniki odznaczające się wysokim stopniem ochrony, stworzone specjalnie do zastosowań zewnętrznych (IP65).

Nowy model bazuje na głośniku 8" LF oraz 1" driverze wysokotonowym i może pracować zarówno w instalacjach niskoomowych, jak i na liniach 100V. Wymiary modelu eMOTUS8OD to 268 x 242 x 264 mm, a jego waga to zaledwie 4.25 kg.

 

[img:1]

Głośniki są dostępne zarówno w kolorze czarnym, jak i białym i doskonale sprawdzą się we wszystkich instalacjach na zewnątrz, w takich miejscach jak: dworce, perony, ogródki restauracji, dyskoteki pod gołym niebem, parki rozrywki, obiekty turystyczne, obiekty sportowe, tarasy hotelowe czy przestrzenie użyteczności publicznej.

 

.

więcej: www.ecler.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ecler rozwiń listę sklepów

Unikalne systemy konferencyjne Stem Audio już w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz