GQ3607 - Darmowy plugin od Kuassa

GQ3607 - Darmowy plugin od Kuassa

9 sierpnia 2019, 10:00
Producent: Kuassa

Firma Kuassa zaprezentowała darmowy korektor graficzny GQ3607, który w prosty i czytelny sposób pozwoli na dopracowanie brzmienia gitary, basu jak i innych instrumentów. 

 
 

 

Kuassa GQ3607 to 7-torowy, darmowy korektor graficzny, którego głównymi zaletami jest skuteczność, intuicyjność oraz prostota obsługi. Do dyspozycji muzyka oddano 7 częstotliwości oraz 3 zakresy pracy. Za pomocą urządzenia możemy podbić solo, dodać lub odjąć poszczególne pasma lub uwypuklić w miksie daną partię. Ten niezwykle prosty w obsłudze i intuicyjny produkt jest do pobrania ze strony producenta (za darmo !) - www.kuassa.com

 

[img:1]

 
Pluginy, instrumenty, sample

Studio

TiMax nową marką w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz