Genelec nominowany do dwóch nagród TEC

31 lipca 2019, 08:00
więcej info: Konsbud Audio Sp. z o.o. Konsbud Audio Sp. z o.o. tel: +48 (022) 644 30 38 www.konsbud-audio.pl

Firma Genelec z dumą informuje, że jej dwa produkty zostały nominowane do nagród Technical Excellence & Creativity (TEC). Nominowano: model S360A za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii monitorów studyjnych i Genelec Aural ID za wyjątkowe osiągnięcie techniczne w kategorii aplikacji i hardware’u audio dla smartfonów i tabletów.

 

Jesteśmy zaszczyceni informacją, że monitory S360 i technologia Aural ID zostały wyróżnione przez profesjonalistów z branży jako wyjątkowe osiągnięcie techniczne. Cieszymy się, że nasi koledzy doceniają ciężką pracę i oddanie zespołu Genelec, które przyczyniły się do tego, że S360 i Aural ID ujrzały światło dzienne.

Will Eggleston - Dyrektor Marketingu Genelec

 

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Przyznawana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio nagroda honoruje osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje filmowe, telewizyjne i inne. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez grupę profesjonalistów. Nominacje poddawane są później głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie organizacji zajmujących się dźwiękiem oraz dziennikarze.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 18 stycznia 2020 podczas targów NAMM w Kalifornii.

 

[img:1]

 
 
Monitory studyjne Oprogramowanie i DAW IOS

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20:  Akai MPC One - potężny kontroler w kompaktowej formie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz