Kemper Profile Stage - marzenie koncertującego gitarzysty

Kemper Profile Stage - marzenie koncertującego gitarzysty

20 sierpnia 2019, 12:00
Producent: Kemper

W końcu jest ! Kemper zaprezentował podłogową wersję swojego kultowego modelu Profiler. Wyposażony we wszystkie funkcje swojego starszego brata, skonstruowany został z myślą o współczesnym, koncertującym muzyku. 

Kemper Profiler Stage

 

Kemper Profiler Stage jak już wspomnieliśmy powyżej, posiada wszystkie funkcje swojego kultowego pierwowzoru, połączone z funkcjonalnością Profiler Remote, czyli dedykowanego przełącznika nożnego. Już sam wyświetlacz został zaprojektowany w ten sposób, by był całkowicie czytelny zarówno na ciemnej, klubowej scenie jak i w pełni oświetlonym plenerze. Pod stopą znajdziemy zarówno przełączniki pozwalające przełączać poszczególne presety ale również te, odpowiadające za poszczególne efekty ( zarówno w pętli jak i przed sekcją preampu). 

Bezpośredni i prosty dostęp mają również funkcję stroika, tap tempo oraz tunera. Urządzenie posiada dwie, stereofoniczne pętlę efektów oraz stereofoniczne wyjście monitor output, które można przypisać do odsłuchów, całkowicie niezależne od sygnału idącego na przody. Profile Stage pozwala ponadto na podłączenie do czterech pedałów ekspresji. 

[img:4]

[img:5]

 

[img:3]

[img:6] 

Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary basowej

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz