Nowe zestawy bezprzewodowe w serii DMS od AKG

Nowe zestawy bezprzewodowe w serii DMS od AKG

13 sierpnia 2019, 11:50
Producent: AKG

Seria zestawów bezprzewodowych DMS firmy AKG od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników, którzy szukają dobrze brzmiących urządzeń za przyzwoitą cenę. W ostatnim czasie, producent zaprezentował dwa nowe modele - DMS100 i DMS300, które posiadają szereg usprawnień i dodatków.

Systemy bezprzewodowe AKG DMS zaprojektowane zostały z myślą intuicyjnej i prostej operacji, gdzie parowanie zestawów odbywa się pojedynczym wciśnięciem przycisku, a kanały wybierane są adaptacyjnie i wyświetlane na ekranie LCD (DMS300). Systemy mogą być łączone w cztery (DMS100) i maksymalnie osiem (DMS300) sztuk i dostępne są w dwóch konfiguracjach - z mikrofonem doręcznym a także bodypackiem do podłączenia np. mikrofonu nagłownego.

AKG DMS100                    AKG DMS300

[img:1]

 

Zasięg: 30m                       Czas pracy baterii: do 12 godzin              Jakość: 24bit / 48kHz

 

Każdy z modeli oferuje wysoką jakość przetwarzania dźwięku - 24-bit/48 kHz, niską latencję, a także kodowanie sygnału bezpiecznym protokołem AES 256-bit. Nowe urządzenia posiadają również wydłużony czas pracy na baterii - zarówno w przypadku mikrofonu, jak i bodypacka. Wszystkie systemy AKG serii DMS operują w paśmie częstotliwości 2.4GHz.

"Nowe modele w serii DMS to wynik zaawansowanych prac i ponad 70-letniego doświadczenia firmy AKG w produkcji mikrofonów. Każdy z modeli oferuje niespotykaną jakość, niezawodność a także bezpieczeństwo. Łącząc niepowtarzalne brzmienie AKG wraz z przyjaznym interfejsem użytkownika, nowe systemy bezprzewodowe są idealnym rozwiązaniem dla mobilnych muzyków, małych-lub-średnich firm, prezentacji rządowych, nauczycieli oraz wszystkich, którzy szukają połączenia studyjnej jakości dźwięku i bezprzewodowej 'wolności' poruszania"  - Christopher Palner, product manager, Microphones, HARMAN Professional Solutions

 

 

Zestawy dostępne są w cenach:

- DMS100 - 249 funtów (ok. 1160 zł)
- DMS300 - 329 funtów (ok. 1530 zł)

 

Więcej na stronie AKG:

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Instrumentalne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > AKG rozwiń listę sklepów

ANNY 10 - wszystkomająca aktywna paczka od LD Systems
Więcej wiadomości