AKG prezentuje słuchawki studyjne K361 i K371

AKG prezentuje słuchawki studyjne K361 i K371

14 sierpnia 2019, 15:00
Producent: AKG
Dystrybucja: ESS Audio

Od kiedy tworzenie muzyki wymknęło się z ogromnych i drogich studio nagraniowych, domowi, często mobilni twórcy potrzebują równie profesjonalnych metod odsłuchowych. Nie zawsze jednak mają oni możliwość korzystać z głośnych odsłuchów studyjnych. 

Domowe warunki często potrzebują czegoś, co nie zagłusza porządku domowego, dlatego właśnie najczęściej wybierane są słuchawki. W ostatnim czasie firma AKG zaprezentowała dwa, nowe modele profesjonalnych słuchawek K361 i K371.

 

AKG K371                 AKG K361

[img:1]

K361 i K371 to pierwsze w ofercie producenta słuchawki, które posiadają innowacyjny układ owalnych nauszników, które zapewniają lepsze, bardziej komfortowe dopasowanie jak i udoskonaloną jakość dźwięku wraz z doskonałą izolacją. Każdy z modeli posiada 50 mm przetworniki i cewki wykonane z najwyższej jakości, beztlenowej miedzi. 

 

Jeżeli chodzi o pasmo przenoszenia, to K361 posiada zakres 15 Hz do 28 kHz, a K371 startuje od 5 Hz do 40 kHz - ze względu na przetworniki pokryte tytanem. Dodatkowo, K371 zostały dostrojone do referencyjnego układu częstotliwości AKG Reference Response Curve.  

Każdy z modeli wykonany został z bardzo wytrzymałych materiałów, gdzie K371 dodatkowo posiada metalowe wzmocnienia. Piankowe nauszniki zapewniają wygodę w długim czasie użytkowania a możliwość ich odwrócenia o 90-stopni w każdą ze stron jeszcze bardziej ułatwia dopasowanie do głowy użytkownika. 

 

Słuchawki dostępne są w cenach:

K361 - $99 - ok. 380 zł
K371 - $149 - ok. 580 zł

 

Przydatne linki:

Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki DJ Słuchawki studyjne Słuchawki monitorowe

HiFi

Marshall wypuszcza szafę grającą!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz