Matt Garstka z Animals As Leaders w Krakowie oraz Bydgoszczy

Matt Garstka z Animals As Leaders w Krakowie oraz Bydgoszczy

20 sierpnia 2019, 11:22

Druga połowa września będzie bardzo intensywna dla perkusisty Animals As Leaders. Matt Garstka Clinic Tour - taką nazwę nosi jego europejska trasa klinik perkusyjnych, odwiedzi aż pięć krajów: Węgry, Słowację, Polskę, Anglię oraz Szkocję. Dla polskich fanów jego talentu najbardziej istotne są dwie daty - 18 oraz 19 września. W tych dniach odwiedzi on odpowiednio Kraków oraz Bydgoszcz.
[img:1]


Amerykański perkusista pojawił się ostatnio na łamach naszego serwisu za sprawą nowego hi hatu, który powstał przy okazji współpracy Garstki z Meinl - więcej na temat.

W przypadku Matt Garstka Clinic Tour firma Meinl również się pojawia jako patron całego wydarzenia. Oprócz formy Meinl przy organizacji klinik współpracowała również Tama.

 

Warsztaty nie będą jedynie okazją do poszerzenia wiedzy oraz spotkania z Garstką, ale również szansą na wygranie nagród od firmy Meinl. Co to dokładnie będzie?. Przyjdz i się przekonaj ;).

[img:3] [img:2]

więcej: 

Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz