Audix integruje mikrofony instalacyjne z systemem Q-SYS

27 sierpnia 2019, 10:00
więcej info: LAUDA AUDIO

Kilka dni temu firma Audix wypuściła wtyczkę kontrolną, umożliwiającą integrację zestawów mikrofonowych DN4 i DN43, opartych na protokole Dante AES67 z ekosystemem Q-SYS od QSC.

Audix po raz pierwszy zaprezentował system mikrofonów Dante AES67 Integrated Microphone System na tegorocznych targach InfoComm. Ta łatwa w obsłudze i instalacji seria urządzeń składa się z dwóch interfejsów centralnych i szeregu, różnych mikrofonów wyposażonych w pojedyncze złącza RJ45. To właśnie przez nie płyną wszystkie informacje zarówno dźwiękowe, jak i np. sterowanie wbudowaną diodą lED. Wszystkie mikrofony serii posiadają specjalnie zoptymalizowaną strukturę wzmocnienia, co pozwala im dostarczać najwyższej jakości, klarownego dźwięku w każdej sytuacji.

 

[img:1]

 

Nowa wtyczka kontrolna pozwala na integrację całości z popularnym ekosystemem firmy QSC - Q-SYS. Dzięki temu każdy z czterech kanałów dostępnych w interfejsach Audix może być sterowany indywidualnie. Dodatkowo, audio może być przekazane bezpośrednio z mikrofonów do Q-SYS (dzięki łączności Dante AES67) - funkcja ta będzie dostępna na początku 2020 roku.

Plugin dostępny jest do pobrania poprzez Asset Manager w oprogramowaniu Q-SYS Designer Software w wersji 7.1 lub wyższej.

 

więcej: audixusa.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audix rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

ISE'20: MX24 - XTA rozszerza serię MX o nowy switcher audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz