Prolight Group wprowadza na rynek oprawę LEDJ Spectra QX40 Pixel

Prolight Group wprowadza na rynek oprawę LEDJ Spectra QX40 Pixel

22 sierpnia 2019, 07:00

Prolight Group wprowadza na rynek oprawę zewnętrzną  LEDJ Spectra QX40 Pixel IP, która wykorzystuje technologię czterokolorową z diod LED 40 x 10 W RGBW, w połączeniu z pięciosegmentowym, niezależnym sterowaniem.

Oprawę LEDJ Spectra QX40 Pixel można zamontować na kratownicy za pomocą dołączonych zacisków Omega oraz regulować kąt pochylenia w zakresie 180 stopni. Na obudowie mamy złącza powerCON TRUE1 oraz pięciopinowe złącza XLR wyposażonymi w gumowe osłony ochronne.

Z tyłu oprawy znajduje się czteroprzyciskowe menu z wyświetlaczem OLED plus, a dodatkowo urządzenie wyposażone jest w bezprzewodowy DMX W-DMX Sweden.

W zestawie znajduje soczewka redukująca kąt wiązki do 8 stopni z opcjonalną soczewką regulującą wiązkę w zakresie 15 x 60, 40 i 20 stopni oraz ramki, które są dostępne jako akcesoria.

Producent posiada również w sprzedaży dopasowane skrzynie transportowe, mieszczące 4 urządzenia.

[img:1]

[img:2]

Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

HiFi

Hollywoodzkie studio marzeń z nowymi monitorami Meyer Sound
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz