Sharp wprowadza interaktywne wyświetlacze 4K Big Pad

Sharp wprowadza interaktywne wyświetlacze 4K Big Pad

27 sierpnia 2019, 11:00
Producent: Sharp

Firma Sharp wypuściła na rynek gamę interaktywnych wyświetlaczy 4K Big Pad PN-TH1 z technologią dotykową InGlass, zintegrowanym komputerem z systemem Android, tablicą i funkcjami bezprzewodowymi.

PN-TH1 Big Pad zawiera ekran dotykowy o rozdzielczości 3840 x 2160 UHD zoptymalizowany do odczytu 4K. Technologia dotykowa InGlass i wbudowana aplikacja Whiteboard umożliwiają pisanie na ekranie za pomocą pióra dotykowego Sharp z końcówką 2-4 mm lub palcami użytkownika. Uwzględniono także obsługę gestów z 20-punktową funkcją wielodotykową, umożliwiającą obsługę ekranu przez wielu użytkowników równocześnie.

 

[img:2]

 

Do ekranu możliwe jest podłączenie dowolnego rodzaju komputerowego źródła, jak HDMI, DisplayPort, VGA i USB do połączenia dotykowego, a także odtwarzać treści wideo 4K HDMI. Wbudowana łączność bezprzewodowa wyjścia HDMI odtwarzacza może być używana do łączenia się z inteligentnymi urządzeniami mobilnymi z systemem Windows lub Android oraz z gniazdem Mini-OPS, które można wykorzystać do rozszerzenia funkcjonalności Big Pad o dodatki sprzętowe.

PN-TH1 Big Pad może być instalowany w pionie, poziomie lub w zakresie nachylonych kątów (od 0 do 20 stopni lub 45 stopni), z trybem współpracy z czterema ekranami, umożliwiając nawet czterem osobom koordynację pracy ekranu i pobieranie treści z czterech niezależnie połączonych źródeł.

 

[img:1]

 

Multimedia Ekrany, tablice
Hotel NOBU w Wa-wie postawił na bezkompromisową jakość dźwięku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz