Nowe modele Oscar Schmidt by Washburn wkrótce w Polsce

Nowe modele Oscar Schmidt by Washburn wkrótce w Polsce

27 sierpnia 2019, 12:00
Dystrybucja: Music Info

Marka Oscar Schmidt by Washburn kojarzona była do tej pory głównie z produkcji instrumentów akustycznych. Od pewnego czasu w ofercie producenta zaczęły się pojawiać gitary elektryczne, które już wkrótce dostępne będą w polskich sklepach muzycznych.

Oscar Schmidt by Washburn OS-300 to gitara elektryczna zbudowana na podstawie jednego z najbardziej znanych kształtów w historii gitary. Instrument ten wyposażony został w trzy przetworniki typu single coil, 5-pozycyjny przełącznik, mostek Standard Fulcrum Tremolo Bridge oraz klucze Die Cast. 

 

[img:1]

 

Oscar Schmidt by Washburn OS-LT to z kolei krewny innego ikonicznego modelu, wyposażony w dwa przetworniki typu single coil oraz 3-pozycyjny przełącznik. Na wyposażeniu OS-LT znajdziemy również klucze Die Cast oraz mostek String Through z regulowanymi siodełkami. Oba modele dostępne będą w kraju pod koniec roku. 

 

[img:3]

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Oscar Schmidt by Washburn Oscar Schmidt by Washburn www.oscarschmidt.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Oscar Schmidt by Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz