Tama Rock Star 1988 należąca do Stevena Adlera na sprzedaż

Tama Rock Star 1988 należąca do Stevena Adlera na sprzedaż

29 sierpnia 2019, 09:00
Producent: Tama

Kupno instrumentu używanego przez naszego idola często jest myślą pozostającą tylko w sferze marzeń. Dla wszystkich fanów Stevena Adlera oraz zespołu Guns And Roses pojawiła się nie lada okazja na posiadanie kawałka historii swojego zespołu. Tama Rock Star 1988 należąca do Adlera jest właśnie do kupienia na popularnym portalu aukcyjnym.

 

[img:1]

 

W skład zestawu oferowanego na aukcji wchodzi shell set należący do perkusisty kultowego zespołu. Według sprzedającego instrument był użytkowany przez Stevena Adlera w latach 1988 -1991, a następnie sprzedany. Na podkreślenie zasługuje fakt, że perkusja posiada oryginalne naciągi. Może to być dowód na faktycznie idealny stan instrumentu o jakim w opisie aukcji, zapewnia sprzedawca.

 

[img:2]

 

Niestety przeszkodą jaka może się pojawić przed potencjalnym kupującym jest cena perkusji. Zestaw wyceniony został na 125 tysięcy dolarów. Oczywiście do ceny instrumentu należy doliczyć koszty wysyłki, ale w kontekście kwoty za samą perkusję będą one stosunkowo niewielkie. Poza tym posiadanie sprzętu którego używał nasz idol, jest sytuacją wartą każdych pieniędzy.

 

Link do aukcji

Aktualizacja: Aukcja została już zakończona.

 

 

więcej: www.tama.com
Zestawy perkusyjne Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz