Emitel S.A. kupił ponad 80 urządzeń Orban OPTIMOD 5518

30 sierpnia 2019, 08:00
więcej info: Polsound sp. z o.o

Emitel S.A., który jest wiodącym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce, z ponad 50-letnim doświadczeniem, niedawno kupił ponad 80 urządzeń Orban OPTIMOD 5518 za pośrednictwem lokalnego dystrybutora firmy Orban - Polsound Sp. z o. o.

Emitel posiada ponad 350 stanowisk nadawczych stanowiących sieć w całym kraju, z czego 60 to obiekty nadawcze dużej mocy. Firma wynajmuje również swoje wieże i obiekty różnym operatorom.

 

[img:1]

 

OPTIMOD 5518 to samodzielny stereofoniczny koder / limiter, łączący technikę filtrowania pasmowego i „look-ahead” przy bardzo precyzyjnym ograniczaniu wartości szczytowych sygnałów, generowanych na drodze linii przesyłowych STL, minimalizując powstające przy tym artefakty.

 

5518 to idealne rozwiązanie dla nadawców, którzy używają procesora audio FM w studio, ale muszą poradzić sobie z problemem przemodulowania sygnału w liniach dosyłowych STL. Urządzenia 5518 są umieszczane bezpośrednio przy nadajnikach i rozwiązują ten problem.

Peter Lee - wiceprezes Orban Europe

 

[img:2]

 
więcej: www.orban.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Orban rozwiń listę sklepów

ISE'20: MX24 - XTA rozszerza serię MX o nowy switcher audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz