Pobierz najnowszą aktualizacje do kontrolera PHASE

Pobierz najnowszą aktualizacje do kontrolera PHASE

30 sierpnia 2019, 08:00
Producent: PHASE TECHNOLOGY

Nowa wersja firmware została przetestowana przez 300 beta testerów na całym świecie, dzięki czemu nowy update wprowadza kompleksowe poprawki m.in. poprawiono czułość i zasięg pracy pilotów oraz pracę baterii.

Zanim przybliżymy informacje o samym kontrolerze, które świetnie zostały zaprezentowane na stronie http://www.phasedj.pl, jedno zdanie informacyjnie:

 

[img:1]

 

Czym jest ów kontroler i dla kogo?

Phase to pierwszy na świecie bezprzewodowy system kontroli kodu czasowego dla DVS (Digital Vinyl System) dla dj'ów. Dzięki temu rozwiązaniu dj’e mogą zapomnieć problemach wynikających z kiepskich gramofonów, o stosowaniu igieł czy o niestabilnych konsoletach w klubach i na scenie. Jest to z pewnością rewolucja w świecie dj’skim, dająca zupełnie nowe możliwości, inne niż tradycyjny setup. Trzon produktu stanowią dwa bezprzewodowe piloty wyposażone w baterie litowo – jonowe, trzymające ładunek do 10 godzin oraz odbiornik pełniący 2 funkcje: ładowarki oraz bazy kalibracyjnej, którą łączymy z komputerem.

Phase dostępny jest 2 wersjach: Essential zawierający 2 piloty oraz Ultimate zawierający 4 piloty.
Phase używany jest przez najwybitniejszych dj’ów na świecie.

 

 

Skoro wiemy już co to i dla kogo przybliżymy wam nowe możliwości. 

 

Rewolucja w technologii DVS

Bardziej stabilny i dokładny niż jakikolwiek podobny system cyfrowy, Phase zapewnia najbardziej niezawodne rozwiązanie dj dla wykonawców. Każdy ruch obrotowy gramofonu, nawet najmniejszego, jest wykrywany przez piloty i natychmiast wysyłany do oprogramowania, oferując kontrolę dźwięku w czasie rzeczywistym z niezrównaną dokładnością. Technologia ta gwarantuje płynną jakość sygnału w każdej sytuacji.

Zapomnij o zakłóceniach zewnętrznych

Dzięki unikalnej opatentowanej technologii Phase jest całkowicie odporny na zewnętrzne zakłócenia,takie jak dudnienie, wadliwe gramofony i pozwala skupić na muzyce.Miej pełną kontrolę nad swoim wykonaniem , nic już nie może go zepsuć.Phase pozwala odzyskać poczucie miksowania na standardowych nagraniach audio bez rezygnacji z komfortu i jakości cyfrowego kontrolera DJ.

Precyzja standardowych płyt winylowych

Phase pozwala odzyskać poczucie miksowania na standardowych płytach winylowych bez rezygnacji z komfortu i jakości cyfrowego kontrolera. Wykonaj z Phase wszystkie ruchy, które zrobiłbyś na standardowych winylach na dowolnej konfiguracji z taką samą precyzją. Technologia ta gwarantuje płynną jakość sygnału w każdej sytuacji.

 

Gotowy do Twojej konfiguracji

Prosty i intuicyjny, Phase łatwo i płynnie integruje każdą konfigurację DVS dzięki 2 wyjściom stereo RCA. Phase jest kompatybilny z każdym oprogramowaniem wykorzystującym technologię DVS, takim jak Serato dj pro, Virtual DJ, Traktor i Rekordbox.

 

 

[img:2]

 

Pobierz MWM Connect

 Łatwa konfiguracja i aktualizacja produktu 

 


 
Uwaga !!! 
Aktualizację Firmware można zrobić tylko i wyłącznie 
podłączając Phase przez hub USB zasilany zewnętrznym zasilaczem !!!
Dzięki temu port USB w komputerze nie zostanie nadmiernie obciążony,
a aktualizacja przebiegnie pomyślnie

 

Gramofony Akcesoria Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

PHASE TECHNOLOGY PHASE TECHNOLOGY mwm-store.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > PHASE TECHNOLOGY rozwiń listę sklepów

Studio

Klasyk Eventide na pokładzie DAW
Więcej wiadomości