Soundbar Sennheiser AMBEO już w sklepach

9 września 2019, 12:00
więcej info: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku soundbar AMBEO. Wciągający dźwięk 5.1.4 i głęboki bas mają pozwolić zanurzyć się w niewiarygodnie realistycznym świecie trójwymiarowego brzmienia, które zaciera granicę pomiędzy odtwarzaniem a rzeczywistością. Wszystko za sprawą eleganckiego urządzenia typu „all-in-one”, od dziś dostępnego także dla polskich konsumentów.

Sennheiser przekonuje, że technologia AMBEO 3D dostarcza niezwykłe rozwiązania audio, które zapewniają najwyższą jakość przechwytywania i odtwarzania dźwięku - teraz do odsłuchania także z poziomu kanapy w salonie.

 

[img:1]

 

Największą zaletą soundbara AMBEO są jego możliwości zamknięte w jednej obudowie. Oferuje dźwięki 5.1.4 i głęboki bas w urządzeniu typu all-in-one. Oznacza to, że po odpowiednim skalibrowaniu osiągniemy efekt kina domowego bez konieczności instalacji skomplikowanego i wieloczęściowego systemu.

Grzegorz Fotek - prezes firmy Aplauz, dystrybutora i oficjalnego przedstawiciela firmy Sennheiser w Polsce

 

[img:4]

 

Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji, opracowaną wspólnie z niemieckim instytutem Fraunhofer IIS, specjalizującym się w badaniach nad dźwiękiem. 

Soundbar AMBEO jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X. Dzięki technologii Upmix może również odtwarzać stereo i 5.1 z oszałamiającym efektem 3D. Sprzęt oferuje pięć różnych ustawień wstępnych - film, muzyka, sport, aktualności i neutralny - dostosowanych do różnych typów odtwarzanej treści, które precyzyjnie dopasowują zarówno częstotliwości, jak i właściwości dźwięku 3D.

 

[img:2]

 

Niezależnie od wybranego rodzaju rozrywki - oglądanie filmu, meczu piłki nożnej czy słuchanie muzyki - aby umieścić użytkownika w samym centrum, soundbar AMBEO optymalizuje dźwięk dla poszczególnych pomieszczeń oraz preferowanego miejsca odsłuchu. Kalibracja jest całkowicie intuicyjna, ponieważ automatycznie dostosowuje i optymalizuje akustykę za pomocą dołączonego mikrofonu zewnętrznego.

 

Oprócz efektu dźwięku 3D AMBEO, który można wyłączyć lub dostosować jego natężenie, soundbar oferuje bardziej realistyczne górne i dolne pasmo, większą scenę oraz bardziej szczegółowe brzmienie niż można oczekiwa.

Grzegorz Fotek - prezes firmy Aplauz, dystrybutora i oficjalnego przedstawiciela firmy Sennheiser w Polsce

 

[img:5]

 

Z systemem AMBEO można połączy się za pośrednictwem Google Chromecast, Bluetooth i HDMI eARC / CEC. Sprzęt posiada także trzy dodatkowe wejścia HDMI, wejście optyczne i wejście AUX (RCA).

Sennheiser przemyślał każdą interakcję z soundbarem tak, aby była prosta i intuicyjna. Dzięki aplikacji Smart Control dla systemów iOS i Android, użytkownik może dostosować ustawienia akustyczne do indywidualnych preferencji. Słuchacz ma do dyspozycji personalizację dźwięku za pomocą korektora oraz trzy różne tryby AMBEO - light, standard i boost. Nowe funkcje będą dodawane do soundbaru za pośrednictwem WiFi i aktualizacji aplikacji.

Soundbar AMBEO dostępny jest w sprzedaży w katalogowej cenie detalicznej 10.499 zł.

 

[img:3]

 
więcej: sennheiser.pl
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

NAMM'20: PXM-12MP - Nowe odsłuchy sceniczne w ofercie EV
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz