Całkowicie wymienne źródło LED w ruchomej głowie? - tak - ROBE Esprit

Całkowicie wymienne źródło LED w ruchomej głowie? - tak - ROBE Esprit

5 września 2019, 11:20
Producent: Robe
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Firma Robe lighting, podczas targów PLASA 2019, zaprezentuje swój najnowszy produkt o nazwie ROBE Esprit. Co najciekawsze w tym urządzeniu to wymienne źródło LED - przypominamy, że mowa o ruchomej głowie. Można? Okazuje się, że tak. Przekonamy się o tym osobiście podczas zbliżających się targów. 

Nowa głowa Esprit to zupełnie nowe podejście na rynku, które gwarantuje długą żywotnością urządzenia i zapewni doskonały maksymalny  zwrot z inwestycji w krótkim, długim czasie użytkowania, co zawsze było i jest synonimem produktów Robe.

Dodatkowo model wyposażono w bardzo mocne źródło światła LED i wysoce wydajny układ optyczny (27 000 lumenów), zakres zoomu 5,5 - 50°, system mieszaniem kolorów CMY, tarcza animacji, zmienne CTO, dwie tarcze kolorów, obrotowe i statyczne gobo, 6-płaszczyznowy obrotowy pryzmat oraz system C-Pulse ™ w celu optymalizacji pracy z najnowszymi kamerami HD i UHD. Oficjalna premiera już podczas targów PLASA 2019, a dla nieobecnych zapewne już niedługo również w Prolight.  

[img:1]

Ruchome głowy spot

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

HiFi

Hollywoodzkie studio marzeń z nowymi monitorami Meyer Sound
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz