Sennheiser pokazał trzecią generację słuchawek Momentum Wireless

Sennheiser pokazał trzecią generację słuchawek Momentum Wireless

11 września 2019, 12:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Rodzina słuchawek premium serii MOMENTUM firmy Sennheiser wkracza w trzecią generację wraz z premierą nowego modelu MOMENTUM Wireless podczas targów IFA 2019 (6-11 września). Słuchawki oferują doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny, elegancki design oraz najbardziej zaawansowaną technologię.

Nowe bezprzewodowe MOMENTUM uruchamiają się natychmiast po rozłożeniu oraz rozpoznają moment ich założenia i zdjęcia, wstrzymując lub wznawiając odtwarzanie. Wszystko za sprawą  wyjątkowej kombinacji funkcji Auto On/Off i Smart Pause. Słuchawki zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym komforcie podczas całodziennych sesji słuchania. Poduszki nauszników i pałąk słuchawek pokryte są miękką naturalną skórą. Aktywna redukcja szumów i funkcja Transparent Hearing pozwalają słuchaczom doświadczyć dźwięku na ich własnych warunkach - poprzez bycie świadomym swojego otoczenia lub całkowite wyłączenie się z niego. Dostęp do asystenta głosowego za jednym dotknięciem pozwala wszędzie pozostawać w kontakcie.

 

[img:1]

 

Nasza seria MOMENTUM jest synonimem unikalnej mieszanki najwyższej jakości dźwięku, postępującej technologii i niezwykłego kunsztu, a wraz z trzecią generacją wprowadzamy tę współczesną klasykę w epokę bycia w ciągłym kontakcie.

Stephane Hareau - globalny kierownik ds. produktów konsumenckich w Sennheiser

 

Nowy model MOMENTUM Wireless to inteligentne słuchawki, które zapewniają szybką i łatwą kontrolę: niezależnie od tego, czy korzystasz z rozrywki, wykonujesz połączenia, odcinasz się od otoczenia, czy też pozostajesz w kontakcie. Sprzęt przewiduje potrzeby i pozwala na intuicyjną i natychmiastową interakcję.

Sebastian Rodens - kierownik ds. produktów w Sennheiser

 

[img:2]

 

Dzięki nowej generacji MOMENTUM Wireless interakcja jest niezwykle intuicyjna za sprawą unikalnej funkcjonalności, która zapewnia szybki dostęp do muzyki. Funkcja Auto On/Off włącza lub wyłącza odtwarzanie natychmiast po rozłożeniu lub złożeniu słuchawek, natomiast Smart Pause wykorzystuje czujniki zbliżeniowe do wstrzymania dźwięku po zdjęciu słuchawek i wznowienia odtwarzania po ich ponownym założeniu. Równie prosty w obsłudze jest interfejs z trzema przyciskami, który zapewnia kontrolę dźwięku lub połączeń - wszystko to bez konieczności sięgania do instrukcji obsługi.

Słuchawki MOMENTUM umożliwiają korzystanie z asystentów głosowych, takich jak Siri i Google Assistant za jednym dotknięciem. Alexa od Amazonu będzie wkrótce dostępna z aktualizacją oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Sennheiser Smart Control. Parowanie również nie wymaga wysiłku: NFC i automatyczny tryb parowania sprawiają, że połączenie ze smartfonem przy pierwszym uruchomieniu staje się dziecinnie proste.

 

[img:3]

 

Nowe Sennheiser MOMENTUM Wireless oferują wyjątkową jakość dźwięku. Słuchawki są wyposażone w 42-milimetrowe przetworniki, które odtwarzają zrównoważoną głębię i precyzję nagrań w studyjnej jakości. Nieskazitelna jakość dźwięku zapewniona jest dzięki kompatybilności z Bluetooth 5 oraz obsłudze kodeków aptX, AAC i SBC, a także aptX Low Latency, który zapewnia także doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem na ekranie. Niezależnie od tego, czy słuchacz słucha muzyki, filmów, podcastów, czy po prostu chce dostosować doznania dźwiękowe do swoich upodobań, może to zrobi za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Sennheiser Smart Control.

Słuchawki MOMENTUM Wireless potrafią dostosować się do każdego otoczenia. Aktywna redukcja hałasu z trzema różnymi trybami blokuje odgłosy zewnętrzne. Natomiast funkcja Transparent Hearing pozwala słuchaczom cieszyć się muzyką i nadal być świadomym dźwięków otoczenia - idealna wówczas, gdy wymagana jest większa świadomoś sytuacyjna.

 

[img:4]

 

Podobnie jak wszystkie słuchawki MOMENTUM, model nowej generacji oferuje wyrafinowaną harmonię formy i funkcjonalności. Naturalna skóra owcza nauszników oraz pałąk ze stali nierdzewnej o perłowej powierzchni wyrażają subtelny luksus. Skóra na nausznikach i pałąku jest bardzo miękka, co zapewnia komfort noszenia nawet w przypadku dłuższych sesji słuchania, a te możliwe są dzięki baterii, która działa 17 godzin. Mocne, a zarazem lekkie suwaki i zawiasy ze stali nierdzewnej zapewniają wytrzymałość konstrukcji, która pozwala na pewne używanie słuchawek również w ruchu. Dzięki składanemu pałąkowi słuchawki można łatwo złożyć i przechowywać w dołączonym do zestawu materiałowym pokrowcu.

Używając nowych słuchawek MOMENTUM Wireless, łatwo jest zagubić się w muzyce, ale dzięki inteligentnej technologii Tile, bardzo trudno jest je zgubi, ponieważ zintegrowany tracker Bluetooth umożliwia znalezienie słuchawek za pomocą aplikacji Tile.

Nowy model MOMENTUM Wireless jest dostępny w kolorze czarnym w katalogowej cenie detalicznej 1699 zł. Wariant w kolorze kremowym będzie dostępny od listopada.

 

[img:5]

 

więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie High End Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pierwszy samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy od Neumann
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz