Cort prezentuje bas Action HH4 Bass

11 września 2019, 11:00

Katalog basowy Cort regularnie rośnie w siłę. Oferta producenta poszerzyła się niedawno o model Action HH4 Bass, skierowany do początkujących muzyków. Model ten oferuje solidne wykonanie oraz szeroką paletę brzmień, dzięki dwóm potężnym przetwornikom.

Cort Action HH4 Bass to instrument zbudowany w oparciu o drewno Meranti (podobne w charakterystyce do mahoniu), klonowy gryf (canadian hard maple) oraz podstrunnicę wykonaną z drewna Jatoba. Mieszanka ta pozwala na uzyskanie solidnej podstawy tonalnej.

 

[img:1]

 

Sercem basówki jest duet humbuckerów VTB-H, wyposażonych w magnesy Alinco-V oraz 5-pozycyjny przełącznik, pozwalający m.in. na korzystanie z przetworników oddzielnie, symultanicznie lub na korzystanie z wewnętrznych lub zewnętrznych cewek każdego z humbuckerów. Ten niezwykle wszechstronny instrument gwarantuje solidne wykonanie, charakterystyczne dla instrumentów marki Cort

 

[img:2]

 
Basowe Gitary
Brzmienie Rush w kostce? Czemu nie!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz