Nowość od Duesenberg - nadchodzi Triton

10 września 2019, 11:00
więcej info: FX MUSIC GROUP

Instrumenty Duesenberg wyróżniają się doskonałym brzmieniem, precyzyjnym wykonaniem i niepowtarzalnym designem. Nie inaczej jest z basem Triton, który uosabia wszystkie wyżej wymienione cechy. 

 

[img:4]

 

Duesenberg Triton to 4-strunowa gitara basowa, wykonana z olchy (korpus), klonu (gryf) oraz palisandru (podstrunnica). Całość napędza trio przetworników SingleTwin Bass Humbucker, sterowanych za pomocą 5-pozycyjnego przełącznika oraz przełączników (volume, tone oraz serial / parallel). 

 

[img:2]

 

Za stabilność intonacji Tritona odpowiada fabryczny mostek (Triton Bass Bridge) oraz progi wykończone za pomocą technologii PLEK. Proces ten pozwala uzyskać maksymalną precyzję strojenia, niezwykle ważną w instrumencie o menzurze 34 cali. Duesenberg Triton dostępny jest w wersji goldtop oraz czarnej. 

 

[img:3]

 
więcej: duesenberg.de
Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Duesenberg Duesenberg www.duesenberg.de

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Duesenberg rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Ciekawy design i wysoka jakość. Oto Walden!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz