Nowe obudowy mikrofonów VPH od Shure

11 września 2019, 09:00
więcej info: Polsound sp. z o.o

Kilka dni temu firma Shure zaprezentowała obudowy, uchwyty mikrofonowe serii VPH specjalnie zaprojektowane z myślą o wywiadach i reportażach. Wyróżniają się one tym, że są dłuższe, dzięki czemu realizacja nagrań rozmów z innymi osobami staje się łatwiejsza i bardziej komfortowa.

 

Nasi klienci już od pewnego czasu proponowali, aby wprowadzić obudowy mikrofonowe, które pozwalałyby na wymianę kapsuł w tradycyjnych konstrukcjach przewodowych. Od teraz użytkownicy mogą skorzystać np. z popularnej kapsuły KSM8 w wersji przewodowej, dostosowanej do zastosowań reporterskich.

Stuart Moots - Associate Director for Pro Audio Sales, Shure

 

[img:2]

 

Seria VPH współpracuje z szerokim zakresem wymiennych kapsuł Shure, co pozwala na dostosowanie do praktycznie każdej sytuacji nagraniowej. W ofercie dostępne są modele kardioidalne, superkardioidalne, hyperkardioidalne, a także omni - takie jak PG58, SM58, SM86, SM87A, Beta 58A, Beta 87A, Beta 87C, VP68, KSM8 oraz KSM9. Uchwyty VPH wymagają zewnętrznego zasilania phantom.

Uchwyty VPH świetnie sprawdzą się podczas wywiadów, gdzie wydłużona konstrukcja pozwoli łatwiej dotrzeć do drugiej osoby. Te funkcje powinny też ułatwić pracę reporterom live na szerokiej gamie eventów i relacji z wydarzeń.

 

[img:1]

 

więcej: www.shure.pl
Mikrofony Dynamiczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz