TT 20-CXA - Najnowsze monitory RCF dostępne w sprzedaży

10 września 2019, 10:00
więcej info: ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

Najnowsze TT 20-CXA od RCF mają stać się referencją w monitoringu scenicznym. Mała powierzchnia podstawy, niezwykła zrozumiałość, ogromna moc zapewniająca doskonałe osiągi na każdej scenie dla wielu zastosowań. Dzięki wyjątkowej reakcji na transjenty, seria TT CXA  ma znacznie przewyższać możliwości konwencjonalnych monitorów scenicznych.

Innowacyjna konstrukcja przetworników zapewnia przenoszenie mocy do 131 dB SPL Max, dzięki czemu TT 20-CXA jest właściwym wyborem do zastosowań na średnią i dużą skalę. Dzięki wzmacniaczowi RMS o mocy 1000 W i bocznemu gniazdu na sztycę, masz pełną moc, aby używać go jako głośnika FOH na stojaku lub sztycy z subwoofera.

 

[img:1]

 

Wbudowany procesor DSP z funkcją RDNet obejmuje zdalny monitoring i specjalne, dostosowane do potrzeb klienta ustawienia wstępne. Wbudowane filtry FiRPHASE pozwalają uzyskać spójny dźwięk muzyczny bez zniekształceń fazowych.

Obudowa wykonana jest ze sklejki z brzozy bałtyckiej, zabezpieczonej wysokiej jakości teksturowaną powłoką polimerową. Dzięki dwóm 8-calowym głośnikom niskotonowym i 3-calowemu przetwornikowi neodymowemu, ten przyjazny dla użytkownika monitor podłogowy ma być najlepszym wyborem do monitorowania głosu, wymagających muzyków i DJ-ów o wysokiej rozdzielczości.

 

[img:3]

 
więcej: www.rcf.it
Kolumny i głośniki Monitory sceniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

NAMM'20: PXM-12MP - Nowe odsłuchy sceniczne w ofercie EV
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz