The UK Drum Show 2019 już w ten weekend w Manchesterze

The UK Drum Show 2019 już w ten weekend w Manchesterze

20 września 2019, 10:00

Chris Coleman, Aaron Spears, Gergo Borlai czy Marco Minnemann to tylko niektóre nazwiska, które w najbliższy weekend pojawią się na UK Drum Show. Już w sobotę angielski Manchester będzie głównym celem dużej liczby entuzjastów sztuki perkusyjnej. Oprócz samych występów targi otworzą przed zwiedzającymi możliwość podziwiania i testowania dużej ilości sprzętu perkusyjnego.

 
[img:2]

 

UK Drum Show 2019 jest już kolejną edycją perkusyjnego święta jakie rokrocznie odbywa się na wyspach brytyjskich. Ubiegłoroczne wydarzenie upłynęło pod znakiem takich gwiazd jak Benny Greb, Mike Johnston czy Jojo Mayer co sprawiło, że apetyt widzów na ten roku został bardzo pobudzony. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i line up w 2019 roku, prezentuje się naprawdę obiecująco i różnorodnie.

 

 

Zaplanowanie obu dni UK Drum Show przebiegło według podobnego scenariusza. Podczas weekendu będzie można podziwiać wystawę sprzętu perkusyjnego, która będzie dostępna w czasie występów perkusyjnych odbywających się na głównej scenie. Pierwsze pokazy zaczną się już od 10 rano, a ostatnia prezentacja będzie również oznaczała zamknięcie wystawy. Jeśli ktoś ma jeszcze wolny najbliższy weekend to naprawdę warto go spędzić w deszczowej Anglii na tym niesamowitym wydarzeniu. 

 

 

Akustyczne

Perkusja

NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień do instrumentów EFNOTE
Więcej wiadomości