IBC'19: Bezprzewodowy intercom od Clear-Com - Freespeak Edge

IBC'19: Bezprzewodowy intercom od Clear-Com - Freespeak Edge

24 września 2019, 12:00
Producent: Clear-Com
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

FreeSpeak Edge to najnowszy, flagowy, bezprzewodowy intercom od amerykańskiego producenta, firmy Clear-Com. Jest to swego rodzaju ewolucja obecnego FreeSpeak II, która powstała w dużej częsci dzięki cennym wskazówkom ze strony użytkowników. Nowy model dostarcza całą listę zmian i nowoczesnych dodatków.

Intercom zaprojektowano na bazie całkowicie nowego chipsetu 5GHz, który został specjalnie dostosowany wyłącznie w celach komunikacyjnych. Jak deklaruje producent, pasmo 5-ciu gigahertzów idealnie dopasowuje się do dużych przestrzeni, oferuje dużą ilość kanałów RF, a także może być dokładnie zarządzane przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. Edge oferuje również nowe funkcje obsługi technologii audio-over-IP, w tym AES67.

 

 

Całość pracuje w dedykowym systemie Clear-Com RF, który używa OFDM do zapewnienia warstwy transportu, która - jak deklaruje producent - jest “odporna” na większość form interferencji. Nowy FreeSpeak dostarcza dźwięku 12 kHz z ultra-niską latencją i obsługą do 100 nadajników i 64 transceiverów. Dodatkowo, może być połączony z dotychczasowymi modelami FreeSpeak II, pracującymi w zakresie 1.9GHz i 2.4GHz.

 

[img:3]

[img:2]

 

Specjalnie zaprojektowane beltpacki posiadają intuicyjnie zaprojektowany układ ośmiu, programowalnych przycisków i dwóch pokręteł dla łatwej operacji. Na pokładzie znalazła się także regulacja głośności i wbudowana latarka wraz z mikrofonem i głośnikiem dla pracy w trybie desktop. Każdy z transceiverów obsługuje 10 beltpacków i posiada attenuator i możliwość podłączenia zewnętrznych anten.

 

[img:1]

 

Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

ETC wprowadza świat teatru w przyszłość
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz