ROADSHOW 2019 zakończone. Rozmawiano o najnowszych trendach w AV. Zobacz jak było!

ROADSHOW 2019 zakończone. Rozmawiano o najnowszych trendach w AV. Zobacz jak było!

20 września 2019, 11:00
autor: Daniel Zimerman
Producent: AUDAC ProCab Caymon

W dniu 18 września zakończyła się w Trójmieście trasa RoadShow 2019 - zorganizowana przez firmę ProAUDIO-AVT, dystrybutora m.in. AUDAC, Digital Projection, Procab, Vogel's, Adamson. Tematyka warsztatów była precyzyjnie wycelowana w integratorów i instalatorów AV. Kilkugodzinne spotkania z najnowszą technologią miały miejsce wcześniej także we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. 

Zaprezentowane zostały najnowsze produkty i rozwiązania wspomnianych firm oraz można było usłyszeć o najnowszych trendach w systemach AV. Uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi spostrzeżeniami, poznać, i co najważniejsze, usłyszeć jak brzmią głośniki instalacyjne belgijskiej firmy AUDAC. ProAUDIO AVT od ponad roku dystrybuuje te markę w Polsce i wydaje się, że robi to z powodzeniem. Oferta AUDAC jest bardzo szeroka, ale i kompletna. Na stronie internetowej AUDAC znajduje się ponadto ciekawy konfigurator, który pozwala szybko zaproponować gotowy i kompletny zestaw nagłośnienia, dopasowany do wymagań klienta. Jak nas zapewniono produkty AUDAC dostępne są w wyjątkowo rozsądnych cenach, co z resztą dało się odczytać z twarzy uczestników podczas odsłuchów. 

Co zwróciło naszą uwagę to kompetencja zespołu ProAUDIO AVT. Doskonale znają procedury przetargowe i oczekiwania inwestorów, przez co potrafili w praktyczny i rzeczowy sposób podsunąć rozwiązania niektórych problemów. Oczywiście mają dobre produkty w ofercie, ale dobre produkty potrzebują dobrej wiedzy i wsparcia. Tego z pewnością na RoadShow 2019 nie zabrakło. 

 

 

Zapraszamy na foto relację z tego wydarzenia:

[img:1]

Miksery i wzmacniacze 100V Kolumny i głośniki instalacyjne Systemy konferencyjne Multimedia Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO)

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Caymon Caymon www.caymon.be

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Może Cię zaciekawić:
Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz