Dean MAB Golden Relic - gitarowy bolid F1

Dean MAB Golden Relic - gitarowy bolid F1

1 października 2019, 08:00
Producent: Dean Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Michael Angelo Bation jest konsekwentny - zarówno muzycznie jak i brzmieniowo. Ikona gitarowego shreddu od lat kojarzony jest z firmą Dean, która niedawno wypuściła na rynek niezwykły model, sygnowany nazwiskiem artysty. 

 

[img:1]

 

Dean Michael Angelo Batio MAB Gold Relic to ultra wyścigowa konstrukcja, wykonana z lipowego korpusu, klonowego gryfu oraz podstrunnicy jatoba, na której nabito 24 progi. Sercem instrumentu jest tercet przetworników DMT, zaprojektowany we współpracy z artystą. 

 

[img:2]

 

Maszyna do gitarowych sportów ekstremalnych musi mieć stabilną intonację i tak też jest w tym przypadku za sprawą sprawdzonej mieszanki kluczy Grover oraz mostka Floyd Rose Special tremolo. Niezwykłych doznań estetycznych dostarczy z pewnością wykończenie Custom Gold Relic.

 

[img:5]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dean Guitars Dean Guitars www.deanguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Dean Guitars rozwiń listę sklepów

Nowe combo Blackstar to wszystkomająca maszyna do produkcji dB!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz