Piotr Lekki na pokładzie Infogitara.pl!

Piotr Lekki na pokładzie Infogitara.pl!

23 września 2019, 12:00

Z ogromną radością informujemy, że Piotr Lekki - gitarzysta, realizator nagrań i producent zasilił redakcyjne szeregi Infogitara.pl. Już wkrótce pierwsze teksty autora na portalu - serdecznie zapraszamy!

 

[img:4]

Zdjęcie podczas sesji wywiadu z Piotrem w redakcji. Od lewej: Daniel Zimerman, Piotr Lekki, Robert Słucki.

 

Piotr Lekki - Bio

Gitarzysta, realizator nagrań i producent. Wraz z Jurkiem Styczyńskim (Dżem) i Robertem „Sierściem" Mastalerzem (4szmery) współtworzy projekt akustyczny SPiS, gra ze znanym z zespołu Giganci Gitary wokalistą Marcinem Furmańskim w jego składzie solowym, występuje z mieszkającym w Los Angeles bluesmanem Darylem Strodes, powołał do życia blues-rockowy band Evening Standard, a obecnie wraz z Januszem Niekraszem i Markiem Kapłonem jest częścią nowego składu grupy TSA.

 

[img:1]

Fot. Michał Korta (Korta Studio)

 

Ma na koncie współpracę ze Stirwater, Pawła Mąciwody (Scorpions), a płyta Agrresivy69 „Republika69", której był współproducentem była nominowana do Fryderyków. Jest organizatorem cyklu koncertów pod szyldem Bochnia Rocks, w którym to cyklu wystąpili już m.in. Ron Bumblefoot Thal, Simon Phillips, Andy Timmons, Kip Winger, Michael Angelo Batio, Richie Kotzen, Vinny i Carmine Appice, Stu Hamm, Jennifer Batten, Virgil Donati, Alex Skolnick, Vinnie Moore i wielu innych. Dane mu było grać z Paulem Gilbertem, Davidem Ellefsonem (Megadeth), Ronem Bumblefootem Thalem (ex Guns'n Rosoes), Johnem Corabi (Dead Daisies) czy Vinny Appicem (Black Sabbath). Dużo koncertuje z różnymi projektami, dwukrotnie wystąpił w sławnym klubie Whisky a GoGo w Los Angeles.

 

[img:2]

 

KWART Studio
https://www.facebook.com/KWARTstudio

Studio Leonardo27
https://www.facebook.com/StudioLeonardo27

Projekt akustyczny SPiS
https://www.facebook.com/P-i-S-1410656899149131

Zespół Evening Standard
https://www.facebook.com/eveningstandardband

Bochnia Rocks
https://www.facebook.com/bochniarocks

 

Elektryczne Gitary
Nowa blokada paska od Rombo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz