IBC'19: Nowe, rewolucyjne mikrofony nagłowne od Audio-Technica

IBC'19: Nowe, rewolucyjne mikrofony nagłowne od Audio-Technica

2 października 2019, 11:00
Producent: Audio-Technica

Podczas zakończonych niedawno targów IBC w Amsterdamie, mogliśmy podziwiać najnowsze modele mikrofonów nagłownych Audio-Technica BP894x, BP893x oraz BP892x. Produkty te odznaczają się nie tylko wyjątkową trwałością oraz doskonałym brzmieniem, wyróżniają się również niezwykłą kompatybilnością. 

 
 

 

Audio-Technica BP894x w porównaniu do poprzednika wyróżnia się nie tylko poprawionymi parametrami akustycznymi, ale również m.in. możliwością odłączania kabla. Co niezwykle istotne, w ofercie dostępne są również kable kompatybilne z bodypackami takich firm jak Shure czy Sennheiser, co czyni z tego modelu absolutnego dominatora rynku w dziedzinie kompatybilności. Kolejnym atutem wyżej wymienionego modelu jest kierunkowość kapsuły mikrofonowej, skierowanej w stronę ust użytkownika, co w znaczący sposób poprawia skuteczność urządzenia niwelując jednocześnie sprzężenia. 

 

[img:1]

 

Innym niezwykle ciekawym modelem, jest BP893x. W przeciwieństwie do kardioidalnego 894x, 893x posiada charakterystykę kołową, doskonale skrojoną na potrzeby śpiewaków operowych i innych osób dysponujących ponadprzeciętną emisją głosu. Dodatkowo, przemyślana konstrukcja pozwala bez problemu schować urządzenie i sprawić, by było praktycznie niewidoczne. Z kolei model BP892x (również charakterystyka kołowa) posiada długi, giętki wysięgnik kapsuły mikrofonowej, wyposażony dodatkowo w mechanizm zabezpieczający przez ocieraniem zestawu o twarz użytkownika.

Każdy z wymienionych modeli występuje w trzech wersjach kolorystycznych oraz dysponuje możliwością rozłączenia mechanizmu nagłownego tak, by używać tylko samego mikrofonu, zaczepionego na jednym uchu. 

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
Mikrofony Nagłowne

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

ETC wprowadza świat teatru w przyszłość
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz