PT-RQ50K - "Najmniejszy" projektor laserowy od Panasonica

PT-RQ50K - "Najmniejszy" projektor laserowy od Panasonica

8 października 2019, 10:00
Producent: Panasonic

Kilka dni temu firma Panasonic zaprezentowała “najmniejszy projektor laserowy na świecie”, który ma za zadanie dostarczyć immersyjnych wrażeń podczas różnego rodzaju eventów. A wszystko to w niższej cenie i o wiele większej niezawodności niż poprzednio.

PT-RQ50K, bo o nim mowa to nowoczesny projektor laserowy, który natywnie obsługuje rozdzielczość 4K i zapewnia imponującą jasność 50,000 lumenów. Konstrukcja typu 3-Chip DLP wraz z osobnymi laserami koloru niebieskiego i czerwonego pozwala na uzyskanie niespotykanej wcześniej jakości reprodukcji barw. Taki dodatek pozwala na zbliżenie się do specyfikacji kolorów Rec. 2020 i SMPTE2120.

 

 

RQ50K to projektor typu all-in-one, który pozwoli naszym klientom stworzyć zapierające dech w piersiach widowiska. Kombinacja naszego doświadczenia w tworzeniu świetnego obrazu i konceptu ‘half and dual’ pozwala nam stworzyć produkt kompaktowy, o wyjątkowych parametrach. Pojedynczy RQ50K pozwala uzyskać jasność na poziomie dwóch, tradycyjnych projektorów, co znacznie zmniejsza czas instalacji i uruchomienia.

Hartmut Kulessa - European marketing manager, Panasonic Business

 

 PT-RQ50K będzie dostępny w Europie na początku grudnia tego roku.

 

[img:1]

Multimedia Projektory
LEA Professional przedstawia Connect Series Half-Rack
Więcej wiadomości