Darmowe pomiary przy zakupie monitorów IK Multimedia

Darmowe pomiary przy zakupie monitorów IK Multimedia

10 października 2019, 09:00
Producent: IK Multimedia

Firma IK Multimedia oferuje darmowy zestaw wtyczek pomiarowych T-RackS Metering Suite przy zakupie monitorów studyjnych iLoud Micro Monitors i iLoud MTM. Pokaźny zestaw wtyczek umożliwia wykonanie dokładnych pomiarów dźwięku, przy pomocy różnych trybów i metod pomiarowych - zarówno LUFS, Peak, RMS, Dynamic Range, a także rekreacji tradycyjnych mierników typu VU/PPM.

iLoud Micro, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, posiadają wiele cech właściwym swoim większym odpowiednikom, dzięki czemu oferują transparentny dźwięk, z którego będziemy mogli korzystać niemal wszędzie – w domu, w studiu czy na próbie. Dodatkowo – ich specyfikacja techniczna sprawia, że jest to znakomite połączenie jakości z ceną. Na ich pokładzie znalazło się 56-bitowe cyfrowe DSP, mocny bi-amp klasy D oferujący 50W RMS, wysokiej jakości woofer (3”) i tweeter (3/4”), które zapewniają zbalansowany dźwięk i liniowy charakter przenoszenia poszczególnych pasm (dolna granica wynosi 55Hz). Całość zapakowana jest w specjalnie wykonaną obudowę przeciwdziałając niepożądanym artefaktom dźwiękowym.

 
[img:2]

Z kolei iLoud MTM to najnowszy produkt firmy, czyli równie miniaturowe, co ich poprzednik monitory studyjne. Tym razem zostały wykonane w symetrycznym układzie MTM (2x 3.5” i 1x 1”), które napędzane są wzmacniaczem o mocy 100W RMS. Ten zestaw razem generuje pasmo przenoszenia od 40 Hz do 24 kHz. Do modelu MTM producent dołącza także mikrofon pomiarowy, który wraz z systemem IK ARC pozwala na dokładne dostrojenie monitorów do praktycznie każdego pomieszczenia, w którym są używane.

 

[img:1]

 
Monitory studyjne

Studio

Ciekawa promocja od jednego z liderów rynku IR-ów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz