Polska firma LTT dystrybutorem produktów AV Stumpfl

Polska firma LTT dystrybutorem produktów AV Stumpfl

7 października 2019, 10:00
Producent: AV STUMPFL
Dystrybucja: LTT

AV Stumpfl to austriacki producent profesjonalnych urządzeń dziedziny audio-wideo. Firma LTT stała się nowym, oficjalnym dystrybutorem produktów AV Stumpfl w naszym kraju, z uwzględnieniem ekranów projekcyjnych i serwerów medialnych PIXERA.

LTT to mieszcząca się w Warszawie firma zajmująca się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań w zakresie oświetlenia i akcesoriów scenicznych. Oprócz tego, jej ekipa zajmuje się także projektowaniem technologii estradowych i ich implementacją, regularnie prezentując szkolenia dla profesjonalistów z branży.

 

LTT ma świetną reputację w zakresie dystrybucji światowej klasy urządzeń, a także zapewniania pomocy technicznej jak i serwisu na najwyższym możliwym poziomie. Jesteśmy także bardzo zadowoleni, że LTT zaczynało pierwotnie od technologii oświetlenia teatralnego, stopniowo rozszerzając swoją działalność o rynek studiów TV, klubów i eventów live.

Harry Gladow - Global Business Development Manager, AV Stumpfl

 

[img:2]

 

Z kolei dyrektor sprzedaży LTT, Paweł Mroziński skomentował:

 

Nasi klienci używali ekranów AV Stumpfl od długiego czasu i ich opinie były zawsze bardzo pozytywne. Jesteśmy zadowoleni, że od teraz możemy być ich oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Patrzymy także z niecierpliwością w przyszłość, w szczególności jeżeli chodzi rewolucyjne serwery medialne PIXERA i koncepty interfejsu użytkownika GUI.

 

[img:1]

 

więcej: avstumpfl.com
Instalacje - akcesoria Akcesoria Multimedia Ekrany, tablice Mediaserwery

Gdzie kupić?

AV STUMPFL AV STUMPFL avstumpfl.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Sklepy muzyczne > AV STUMPFL rozwiń listę sklepów

HiFi

Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz