Zmiany w dystrybucji Martin by Harman i nowe wyzwania dla Stage Source SA

Zmiany w dystrybucji Martin by Harman i nowe wyzwania dla Stage Source SA

1 października 2019, 09:00
Producent: Martin Professional
Dystrybucja: Stage Source SA

Na naszym rodzimym rynku trwa w najlepsze okres przetasowań wśród firm dystrybucyjnych. Zmiany nie ominęły również jednej z najpopularniejszych marek na rynku oświetleniowym czyli marki Martin by Harman. Obecnym dystrybutorem została firma Stage Source SA, na czele której stanęli znani i doświadczeni w branży Radosław Zacheja i Tomasz Rowicki.

[img:1:R]Konkurencja na rynku oświetlenia scenicznego stale się powiększa. Producenci szukają dystrybutorów, którzy kładą większy nacisk na długotrwałe i pozytywne relacje z klientami oraz będą poświęcać więcej uwagi prawidłowej promocji marki. W Stage Source udało nam się zebrać zespół ludzi, którzy z jednej strony mają potrzebne doświadczenie, z drugiej zaś są gwarancją bardzo dobrej współpracy na linii dystrybutor - klient, będąc jednocześnie bardzo rozpoznawalnymi na rynku nazwiskami – mówi Radosław Zacheja, Prezes firmy.


Połączyła nas idea elastycznego i zaangażowanego podejścia do klientów i firm z którymi współpracujemy. Chcemy  być przede wszystkim godnym zaufania partnerem, a nie kolejnym punktem sprzedaży urządzeń. Każdy kto jest zainteresowany naszymi produktami może liczyć na nasze pełne wsparcie. Niezależnie czy jest to etap planowania projektu, zakup, czy pomoc na późniejszym etapie już po zakupie urządzeń. Posiadamy dział techniczny będący do pełnej dyspozycji naszych klientów oraz własny serwis prowadzący naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz sprzedaż części zamiennych. Już dzisiaj widzimy, że takie podejście przynosi efekty nie tylko w samej sprzedaży-  choć to z cała pewnością bardzo ważne- ale przede wszystkim w budowaniu długotrwałych relacji z klientami.
Wiceprezes Tomasz Rowicki.

 

Martin dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu takimi produktami jak Martin Mac Quantum, czy serii stroboskopów Atomic, z całą pewnością stał się jedną z wiodących marek na naszym rynku. Zauważalna tendencja wśród realizatorów do wykorzystywania w większej mierze spotów - takich jak wspominany Quantum sprawia, że w niedługim czasie produkt ten może wskoczyć na miejsce lidera wśród riderowych głów ruchomych. 

W ciągu najbliższych tygodni w TV miedzy innymi w programach takich jak Voice of Poland, czy Ninja Warrior będziemy mogli podziwiać jedno z najnowszych urządzeń : Martin VDO Atomic Dot. Niebawem, podczas jesiennych tras koncertowych, pojawi się także inna nowość Martin Mac Allure – pierwszy spot z możliwością sterowania pojedynczymi pikselami. Widzimy także co raz większe zainteresowanie promowaną przez nas gamą głów ruchomych przeznaczonych do teatru - Martin Mac Encore, które są wyposażone w noże kadrujące, oraz ledowych reflektorów profilowych Martin ELP WW i ELP CL- oprawy te będziemy prezentować niebawem podczas naszych wyjazdowych spotkań z realizatorami” – Radosław Zacheja


Nowemu dystrybutorowi życzymy wielu sukcesów, a was zapraszamy na stornę i fb Stage Source.

[img:3]

Ruchome głowy Reflektory

Gdzie kupić?

Martin Professional Martin Professional www.martin.com

Dystrybucja w Polsce:

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609
Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09-17

NIP: 701 078 01 50

REGON: 368 851 112
KRS: 0000705980

adres:
Blokowa 23C 03-641 Warszawa

Oświetlenie

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości