Warsztat perkusyjny z Łukaszem Sobolakiem (Mikromusic) już 4 grudnia w Drum Roomie

Warsztat perkusyjny z Łukaszem Sobolakiem (Mikromusic) już 4 grudnia w Drum Roomie

28 listopada 2019, 10:00

Łódzki DrumRoom znany jest z organizacji spotkań z ciekawymi osobami ze świata perkusji. W ich skromnych progach niedawno gościli Adam Marszałkowski czy też Maciek Gołyźniak. Na początku grudnia ze swoimi warsztatami wystąpi Łukasz Sobolak, członek zespołu Mikromusic.

Warsztaty będą niezwykła okazją do pozyskania dużej dawki wiedzy płynącej z wieloletniego doświadczenia. Tematyka jaka zostanie poruszona podczas warsztatów jest bardzo szeroka i poruszy wiele istotnych aspektów gry na zestawie perkusyjnym. Będzie to m.in.:

 

  • Groove jako priorytet perkusisty wraz kreatywnym wykorzystaniem podstawowych rudymentów
  • Droga do rozwijania techniki i tworzenia własnego języka perkusyjnego
  • Eksplorowanie brzmienia zestawu akustycznego oraz jego preparowanie.

 

 

Czas i miejsce

 
  • 4 grudnia 2019, godz. 18:00
  • Szkoła perkusyjna Drum-room.pl
    al. Kościuszki 49/51, bud. "D" LOK 407, Łódź

 

 

Grudniowie spotkanie w Drum Roomie skierowane jest do średnio zaawansowanych i zaawansowanych perkusistów, jednak z całą pewnością również początkujący znajdą coś dla siebie.

Bilety w cenie 79.95 zł dostępne są pod tym linkiem. Warto zdobyć swoją wejściówkę już teraz, ponieważ pula biletów jest ograniczona.

 

[img:1]

 
Akustyczne

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz